KTK GRONIE - strona główna
Najlepsi w KTK „Gronie” Treenet

Rok 2016

Najlepszy turysta:

1. Machała Henryk                               335pkt.

2. Frydrych Piotr                                  222pkt.

3. Bajda Stanisław                               183pkt.

Najlepsza turystka:

1. Mazurek Przystał Antonina              310pkt.

2. Wilemska Grażyna                                  272pkt.

3. Furman Irena                                          171pkt.

Najlepszy Przodownik Turystyki Kolarskiej:

1. Mazurek Przystał Antonina              347pkt.

2. Frydrych Piotr                                  198pkt.

3. Machała Henryk                               194pkt.

Rok 2015

Najlepszy turysta:

1. Machała Henryk                               259pkt.

2. Frydrych Piotr                                  241pkt.

3. Kowalczyk Daniel                            196pkt.

Najlepsza turystka:

1. Mazurek Przystał Antonina              288pkt.

2. Wilemska Grażyna                                   213pkt.

3. Furman Irena                                           78pkt.

Najlepszy Przodownik Turystyki Kolarskiej:

1. Mazurek Przystał Antonina              273pkt.

2. Machała Henryk                              171pkt.

3. Frydrych Piotr                                 157pkt.

Rok 2014

Najlepszy turysta:

1. Machała Henryk                              309pkt.

2. Zielewski Ludwik                             251pkt.

3. Kowalczyk Daniel                            220pkt.

Najlepsza turystka:

1. Wilemska Grażyna                           207pkt.

2. Mazurek Przystał Antonina               59pkt.

3. Kacprzak Zuzanna                            58pkt.

Najlepszy Przodownik Turystyki Kolarskiej:

1. Kozerski Tadeusz                             281pkt.

2. Machała Henryk                                261pkt.

3. Mazurek Przystał Antonina                112pkt.

Rok 2013

Najlepszy turysta:

1. Machała Henryk                              411pkt.

2. Zielewski Ludwik                             387pkt.

3. Frydrych Piotr                                 286pkt.

Najlepsza turystka:

1. Mazurek Przystał Antonina              384pkt.

2. Wilemska Grażyna                            304pkt.

3. Kacprzak Zuzanna                            65pkt.

Najlepszy Przodownik Turystyki Kolarskiej:

1. Mazurek Przystał Antonina              407pkt.

2. Machała Henryk                               277pkt.

3. Kozerski Tadeusz                            216pkt.

Rok 2012

Najlepszy turysta:

1. Zielewski Ludwik               351pkt.

2. Bajda Stanisław                 311pkt.

3. Frydrych Piotr                    266pkt.

Najlepsza turystka:

1. Mazurek Przystał Antonina    229pkt.

2. Wilemska Grażyna                  64pkt.

3. Kacprzak Zuzanna                  49pkt.

Najlepszy Przodownik Turystyki Kolarskiej:

1. Bajda Stanisław                        337pkt.

2. Frydrych Piotr                           308pkt.

3. Wojciechowski Zbigniew           285pkt.

Rok 2011

Najlepszy turysta:

1. Zielewski Ludwik               323pkt.

2. Frydrych Piotr                    272pkt.

3. Bajda Stanisław                  228pkt.

Najlepsza Turystka:

1. Mazurek Przystał Antonina                  181pkt.

2. Wikarek Danuta                                    43pkt.

3. Wilemska Grażyna                                42pkt.

Najlepszy Przodownik Turystyki Kolarskiej:

1. Frydrych Piotr                                     369pkt.

2. Kozerski Tadeusz                               279pkt.

3. Mazurek Przystał Antonina               272pkt.

Rok 2010

Najlepszy turysta:

1. Frydrych Piotr                   291pkt.

2. Zielewski Ludwik              288pkt.

3. Bajda Stanisław                 221pkt.

Najlepsza turystka:

1. Mazurek Przystał Antonina    109pkt.

2. Kacprzak Zuzanna                 94pkt.

3. Wilemska Grażyna                 95pkt.

Najlepszy Przodownik Turystyki Kolarskiej:

1. Frydrych Piotr                         343pkt.

2. Kasperczyk Michał                  311pkt.

3. Bajda Stanisław                       259pkt.

Rok 2009

Najlepszy turysta:

1. Bajda Stanisław                 3045pkt.

2. Frydrych Piotr                    2670pkt.

3. Zielewski Ludwik              2015pkt

Najlepsza turystka:

1. Mazurek Przystał Antonina             710pkt.

2. Płóciennik Zofia                510pkt.

3. Kacprzak Zuzanna             490pkt.

Najlepszy Przodownik Turystyki Kolarskiej:

1. Mazik Jan                          256pkt.

2. Bajda Stanisław                 250pkt.

3. Frydrych Piotr                    200pkt.


Frydrych Piotr

291

Zielewski Ludwik

288

Bajda Stanisław

221