KTK GRONIE - strona główna
Relacja z VI Rajdu Rowerowego „Święto Polskiej Niezapominajki” Treenet
W niedzielę 15.05.2016 Klub Turystyki Kolarskiej z Placu Baczyńskiego wyruszył na w miarę krótką trasę rowerową bo  liczącą tylko około 40 km. Trasa wiodła przez osiedla Czułów – Wartogłowiec – Jaroszowice – Lędziny – Bieruń – Cielmice do Ośrodka Wypoczynkowego PAPROCANY  aby uczestniczyć w VI Rajdzie rowerowo – pieszym „ŚWIĘTO POLSKIEJ NIEZAPOMINAJKI”.
Z organizatorem Rajdu pokonaliśmy jeszcze trasę dokoła jeziora (tj. 7 km.). Na mecie uczestnicy  wzięli udział w konkursach.  Zwycięscy zostali nagrodzeni medalami za zajęte miejsca (członkowie KTK :”Gronie”):
Wiedza ekologiczna dorośli – I  miejsce – Mazurek – Przystał Antonina
II  miejsce – Więckowski Wiesław
III miejsce – Kuciel Katarzyna
Wiedza ekologiczna dzieci -  I   miejsce – Urban Piotr
II  miejsce – Kołodziejczyk Magda
III miejsce – Woźniak Mateusz
Wiedza turystyczna I  miejsce – Doktór Edward
Sprawnościowy dorośli – III miejsce – Doktór Edward
Sprawnościowy dzieci - I miejsce – Selma Agnieszka
II miejsce – Urban Dorota
III miejsce – Woźniak Mateusz
Wyróżnienia i nagrodę rzeczową dla najstarszego uczestnika otrzymała Kściuk Teresa a dla najmłodszego uczestnika otrzymały: Kuciel Emilia oraz Kuś Maja.
Klub „GRONIE” otrzymał PUCHAR, który uhonorował najliczniejszą (37 osób) drużynę biorącą udział w Rajdzie przyprowadzoną przez koleżankę Antoninę. Trzeba zaznaczyć, że 15 maj to „ZIMNA ZOŚKA” ale nie było najgorzej w tym roku bo nie padało jak to często bywało a na metę przybyły 2 Zosie, (z klubu CATENA Bytom) które rozgrzewały swoimi uśmiechami. Otrzymały one również z okazji imienin podarunki rzeczowe oczywiście z życzeniami z okazji ich święta.  My jako Klub Turystyki Kolarskiej GRONIE zapraszamy już teraz na VII Raj „NIEZAPOMINAJKI” – do zobaczenia 2017
opr. Antonina Mazurek – Przystał

Skomentuj artykuł: