KTK GRONIE - strona główna
RELACJA Z RAJDU „SZUM GUM” Treenet

W sobotę 07.10.2017 r. Klub Turystyki Kolarskiej „GRONIE” wyjechał z PLACU BACZYŃSKIEGO na Rajd Rowerowy „SZUM GUM” organizowany co roku  przez PTTK Oddział Mikołów a Komandorem jest Andrzej Rogulski. W grupie 7 osobowej /6 członków klubu + nowy sympatyk/ ruszyliśmy przez Wilkowyje  na skróty do Mikołowa na Plac przed MUZEUM /można było zwiedzać/, skąd wyruszyliśmy z ORGANIZATOREM do Łazisk na metę INZLA. Pogoda w tym dniu nie zapowiadała się najlepiej i straszyła  lekko popadując kroplami. Na mecie ognisko  już czekało, więc każdy kto zabrał ze sobą kiełbaskę mógł sobie przypiec nad ogniem. Rozpoczęły się również konkursy jak rzut OPONĄ i w tej konkurencji nasz kolega Janusz Kwiatkowski otrzymał nagrodę za III miejsce, w konkursie  podnoszenia KLOCKÓW /takie to ciężarki/ nagrodę za I miejsce w konkurencji kobiet otrzymała Beata Kotowska w konkurencji męskiej I miejsce zajął Wiesław Więckowski, II miejsce zajął Damian Zając, III miejsce zajął Paweł Bojczuk. Do naszej drużyny dojechało jeszcze 6 naszych członków trasą gwiaździstą z Tychów i Katowic. Nasz KLUB był najliczniejszą drużyną/13 osób/ więc obdarowano nas bardzo pięknym dużym PUCHAREM.
Wracaliśmy do domów już przy pięknej słonecznej pogodzie, uśmiechnięci i szczęśliwi, że mogliśmy spędzić czas z naszymi znajomymi z innych klubów, dzieląc się wrażeniami ze ZLOTÓW i RAJDÓW w których braliśmy udział.