KTK GRONIE - strona główna
KTK „Gronie” uroczyście zakończyło sezon 2009 Treenet
W dniu 21.11.2009r. członkowie i sympatycy Klubu Turystyki Kolarskiej “GRONIE” przy o/PTTK w Tychach spotkali się w lokalu „U Jagody” na uroczystym Zakończeniu Turystycznego Sezonu Kolarskiego 2009.

Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego omówienia bieżących spraw organizacyjnych oraz przeprowadzenia ankiety nt. określenia zakresu dostępności poszczególnych typów imprez organizowanych przez klub dla osób nie będących członkami PTTK.

Zasadniczy punkt programu stanowił pokaz filmów oraz zdjęć z wycieczek i imprez w roku 2009, przygotowany przez kolegę Cezarego. Przypomnieliśmy sobie zwłaszcza najlepiej udokumentowane (w postaci cyfrowych obrazów) sytuacje i scenerię takich imprez jak:
- Rozpoczęcie Sezonu Kolarskiego 19 kwietnia w Kobiórze,
- Ogólnopolski Zlot Przodowników Turystyki Kolarskiej PTTK w dniach 6-13 czerwca w Niechorzu,
- V Europejski Tydzień Turystyki Rowerowej UECT w dniach 19-26 lipca w La Ferté-Saint-Aubin we Francji,
- Tyski Zlot Turystów Kolarzy połączony z Klubowym Zlotem Przodowników Turystyki Kolarskiej w dniach 22-23 sierpnia w Ustroniu.
Swoje fotograficzny zestaw impresji z sezonu 2009 przygotowała również Basia. Ponadto koledzy Stanisław i Piotr pokazali slajdy ze swoich rowerowych wypraw w różne rejony Polski.

Przeglądowi towarzyszyły komentarze i wspomnienia uczestników prezentowanych zdarzeń, a także słodki poczęstunek (kawa, herbata, ciasto, zimne napoje). A potem były jeszcze rozmowy o tym co było i co będzie oraz zabawa taneczna.

Zdjęcia z spotkania w Galerii.

Skomentuj artykuł: